4D Grupa sponsorem siatkarek Wisły Kraków.

Z początkiem 2021 roku 4D Grupa została sponsorem pierwszej drużyny siatkarek Wisły Kraków. Logo firmy trafiło na tył koszulek meczowych drugoligowego zespołu zawodniczek Wisły. Umowa sponsorska obowiązywać będzie do końca bieżącego sezonu.

"4D Grupa to zintegrowana sieć hurtowni wyspecjalizowanych w sprzedaży pokryć dachowych wraz z akcesoriami. Wartości jakimi kierujemy się w działaniu to między innymi SKUTECZNOŚĆ I AMBICJA. Te wartości to immanentna cecha sportu i sportowców. Z tego też powodu zdecydowaliśmy się podjąć współpracę z uznaną i szanowaną marką jaką jest Wisła Kraków. Liczymy na wzajemne korzyści i przede wszystkim skuteczną współpracę" - powiedział Tomasz Piotrowski.

"Cieszę się, że są firmy które wierzą, że warto wspierać młody zespół siatkarek Wisły Kraków. W Polsce mamy wiele startupów, które zaczynają z niskiego pułapu, by dzięki wsparciu mecenasów w szybkim tempie wzbijać się do wysokich lotów. Mam nadzieję, że i tak samo będzie w przypadku naszych wiślaczek, trenujących bacznie pod okiem legendy naszego klubu i polskiej siatkówki, Pani Magdaleny Śliwy" - przyznał Prezes TS Wisła Kraków, Rafał Wisłocki.

4D Grupa sponsorem siatkarek TS Wisła
01________03

Pozostałe aktualności

01________05

Bądź z nami

w kontakcie

4D Grupa Sp. z o.o. | Coded by Bravelab | Designed by D|Studio*