Jesienne Targi 4D Grupa - sukces i integracja

7 września tego roku w Warszawie, w hotelu Airport Okęcie, odbyła się kolejna edycja Jesiennych Targów 4D Grupa.

Wydarzenie to przyciągnęło producentów materiałów dachowych oraz przedstawicieli hurtowni zrzeszonych w Grupie. Targi były doskonałą okazją do promocji produktów, nawiązania współpracy i zacieśnienia relacji pomiędzy dostawcami a hurtowniami.

jesienne targi 4D

Celem tych targów było nie tylko przedstawienie bogatej oferty materiałów dachowych, ale także stworzenie przestrzeni do rozmów i negocjacji. Dla wielu naszych partnerów był to moment, aby dokładnie przyjrzeć się produktom i zawrzeć korzystne umowy na kolejny sezon.

Nasze targi to jednak nie tylko biznes. To także okazja do integracji i wspólnego spędzenia czasu. Wieczór uświetniły liczne atrakcje, które wpłynęły na fantastyczną atmosferę i umożliwiły nawiązanie nowych znajomości.

Dziękujemy serdecznie wszystkim producentom materiałów dachowych za udział w targach oraz hurtowniom za liczne przybycie. Wasze zaangażowanie i profesjonalizm sprawiły, że nasza inicjatywa odniosła sukces. Wspólnie tworzymy przestrzeń do rozwoju i doskonalenia naszej branży. Dziękujemy za wspaniałą atmosferę i już teraz z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie!

Razem w górę!

jesienne targi 4d

Bądź z nami

w kontakcie

4D Grupa Sp. z o.o. | Coded by Bravelab | Designed by D|Studio*