KRONO-PLAST producentem 4D Grupa

4D Grupa jako zintegrowania sięć hurtowni dachowych stale się rozwija poszerzając zarówno grono Partnerów Handlowych czyli hurtowni dachowych na terenie Polski, jak i producentów materiałów dachowych, którzy również mają swój cenny udział w rozwoju Grupy.

Tym razem portfolio akcesoriów dachowych i kominków wentylacyjnych 4D Grupy poszerzyła firma Krono-Plast.

Krono-Plast posiada trzy linie kominków wentylacyjnych wykonanych z wysokiej jakości tworzywa PP – Ecoline Premium, Smartline oraz kominki obrotowe Rotoline, które dopasowane są do większości pokryć dachowych – od pokryć płaskich jak gont, przez pokrycia blaszane, po dachówki betonowe i ceramiczne.

Krono-Plast jako jedyny produkuje kominki wentylacyjne, sanitarne i inne akcesoria do dachówek ceramicznych, które wykonane są ze stopu aluminium, o ściance grubości 3,5 mm. Linie produktowe Alu Vent, Alu Sanitar i Alu Roto cechują się wysoką jakością wykonania, trwałością, łatwością montażu oraz odpowiednimi cechami technicznymi, w odróżnieniu od produktów tego typu wykonanych z ceramiki. Malowanie proszkowe produktów gwarantuje dopasowanie kolorystyczne do dachówek.

Bardzo cieszymy się z nawiązanej współpracy i ufamy, że będzie ona owocna.

Krono-Plast w 4D Grupie

Bądź z nami

w kontakcie

4D Grupa Sp. z o.o. | Coded by Bravelab | Designed by D|Studio*