Montuj z Rawlplug i weź udział w konkursie „Wykonawca Roku”

Firma Rawlplug to jeden z producentów hurtowni dachowych 4D Grupa dostarczający m. in. systemy zamocowań do termo i hydroizolacji dachów płaskich, a także niezawodne elektonarzędzia akumulatorowe.

W imieniu Rawlplug zapraszamy do udziału w konkursie „Wykonawca Roku”, w którym nagradzani są najlepsi wykonawcy robót budowlano-montażowych.

Zasady konkursu są proste. Wystarczy wejść na stronę https://wykonawcaroku.pl/ i wybrać jedno z zadań montażowych (rywalizacja toczy się w 8 kategoriach).

Następnie należy wykonać montaż z użyciem produktów Rawlplug, nagrywając przy tym film lub robiąc zdjęcia, które pokażą poszczególne etapy prac.

Na koniec należy wysłać je do organizatorów, korzystając z formularza zgłoszeniowego na stronie https://wykonawcaroku.pl/konkurs - i czekać na wyniki

Każdego miesiąca jury ocenia nadesłane montaże pod kątem ich zgodności ze sztuką budowlaną i zasadami BHP. Autorzy najlepszych prac otrzymują elektronarzędzia Rawlplug (wraz z akumulatorem i ładowarką). A w etapie finałowym, spośród zwycięzców poszczególnych miesięcy zostanie wybranych 10 najlepszych, którzy otrzymają tytuł Wykonawcy Roku, dwudniowy pobyt we Wrocławiu połączony z atrakcjami, szkolenie w Rawlplug Academy oraz kampanię billboardową dla swojej firmy.

konkurs Rawlplug

Bądź z nami

w kontakcie

4D Grupa Sp. z o.o. | Coded by Bravelab | Designed by D|Studio*