Mundialowy konkurs ELKO-BIS!

Firma ELKO-BIS to wiodący producent hurtowni dachowych 4D Grupa, który w ofercie posiada nowoczesne systemy odgromowe. Z myślą o wszystkich swoich klientach i kibicach piłkarskich zorganizował konkurs, w którym do wygrania są 2 bilety na mecz Polska-Argentyna podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Katar 2022!

Jak zdobyć bilety od ELKO-BIS?

Konkurs trwa od 3 do 17 listopada 2022 i może w nim wziąć udział każdy klient hurtowni dachowych 4D Grupa (adresy punktów sprzedaży znajdują się tutaj, który w podanym terminie dokona zakupu produktów ELKO-BIS i zgłosi swój udział w konkursie – wygrywa najwyższa kwota zakupu!

Zgłoszenie do konkursu odbywa się poprzez przesłanie czytelnego zdjęcia lub skanu dowodu zakupu na adres: konkurs@elkobis.com.pl, należy pamiętać, aby w treści maila podać:

  • nazwę firmy,
  • imię i nazwisko,
  • numer telefonu kontaktowego.

Atrakcyjne nagrody od ELKO-BIS!

Nagroda główna to 2 bilety na mecz Polska-Argentyna, który odbędzie się w dniu 30 listopada w Doha (Katar). Zwycięzca sam organizuje swój przelot i pobyt na miejscu. Dla 30 najwyższych zakupów firma ELKO-BIS przygotowała zestawy Kibica, w których skład wejdzie m.in. szalik pozytywnej energii i kufel mocy! Zwycięzca zostanie wyłoniony i ogłoszony na Fanpage’u Organizatora w dniu 18.11.2022 roku.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym regulaminem konkursu i życzymy wygranej!

KONKURS! – Elko-Bis

Mundialowy konkurs ELKO-BIS!

Bądź z nami

w kontakcie

4D Grupa Sp. z o.o. | Coded by Bravelab | Designed by D|Studio*