Nowość! Modułowy panel dachowy FIT od Blachprofil2

Firma BLACHPROFIL2 to jeden z producentów pokryć dachowych, który dostarcza produkty na dach do sieci hurtowni dachowych 4D Grupa. W ofercie BP2 można znaleźć szereg rozwiązań z zakresu metalowych pokryć dachowych, do których należą:

  • modułowe dachówki blaszane,
  • klasyczne dachówki cięte na wymiar,
  • panele dachowe,
  • blachy płaskie,
  • obróbki blacharskie i akcesoria.

panel dachowy FIT blachprofil2

BP2.eu

Firma BP2 nieustannie rozwija portfolio swoich produktów, wychodząc naprzeciw najnowszym trendom i modom, które panują w branży budowlanej i architektonicznej. Dlatego na rynku blaszanych pokryć dachowych pojawiła się nowość – modułowy panel dachowy FIT.

Jest to pokrycie dachowe, które charakteryzuje się modułowością. Wykorzystanie technologii zamka zatrzaskowego pozwala uzyskać równie spektakularny efekt wizualny, jak w przypadku tradycyjnie felcowanego rąbka, nadając dachowi ponadczasowy wygląd.

Dbałość o każdy szczegół oraz niezwykła precyzja wykonania wpływają korzystnie na jego estetykę, a autorskie rozwiązania zastosowane w panelu dachowym FIT znacznie wpływają na łatwość i szybkość montażu.

Ergonomiczny sposób pakowania panelu dachowego gwarantuje bezpieczny transport i magazynowanie. Panel dachowy FIT dostępny jest w dwóch standardowych długościach: 1080 mm i 2040 mm, co wpływa na obniżenie kosztów towarzyszących. Nowy produkt marki BP2 objęty został gwarancją a jej długość wynosi 55 lat na panele w powłoce HERCULIT [HC] i 30 lat w powłoce ULTIMAT [UTK].

Ponadto panele dachowe FIT wyposażone są w profilowanie wzdłużne MICRO RIB, co minimalizuje możliwość efektu falowania. EASY LINK to autorskie rozwiązanie polegające na wycięciu rogu arkusza dla uniknięcia nałożenia na siebie trzech warstw blachy w punkcie ich łączenia. Z kolei zakończenie panelu rozwiązaniem BEND LOCK wraz z SEAL PROTECT umożliwia szczelne łączenie ze sobą pojedynczych arkuszy bez użycia widocznych wkrętów, zakłócających spójność połaci.

Więcej informacji nt. modułowych paneli dachowych znajdziesz tutaj.

Bądź z nami

w kontakcie

4D Grupa Sp. z o.o. | Coded by Bravelab | Designed by D|Studio*