Pokrycia dachowe i systemy elewacjne z aluminium

Działając w duchu innowacji i przekonując swą kompetencją i rzetelnością, Prefa od ponad 75 lat oferuje pokrycia dachowe, systemy rynnowe i elewacyjne oraz wiele innych wysokiej jakości produktów i akcesoriów dachowych. Produkty Prefa wykonane z aluminium wyróżniają się̨ nie tylko pod względem wzornictwa, ale również̇ wytrzymałości w warunkach ekstremalnych.

Obecnie aluminium znajduje zastosowanie w niemalże każdej dziedzinie architektury: od dachów i elewacji po wystrój wnętrz. Głównym atutem jest jednak jego fascynująca plastyczność́. Obecnie aluminium mające zastosowanie w budownictwie jest w dużej mierze poddawane recyklingowi, a następnie ponownie wykorzystywane. Również̇ PREFA do produkcji swoich wyrobów aluminiowych wykorzystuje niemal wyłącznie aluminium wtórne.

dachówki prefa

PREFA

Prefa jest nie tylko specjalistą w dziedzinie pokryć dachowych, lecz także producentem wysokiej jakości systemów odwadniania dachów, elewacji, konstrukcji wsporczych do systemów fotowoltaicznych, ochrony przeciwpowodziowej i wielu innych wysokiej jakości produktów. Kompletny system PREFA obejmujący 5 tys. różnych produktów pozwala osiągnąć spójny i harmonijny projekt budynku, odpowiadając tym samym na indywidualne oczekiwania klienta.

Wszystkie produkty i akcesoria montażowe oraz artykuły dodatkowe sąą idealnie do siebie dopasowane i dostarczane w jednym pakiecie. Na przykład: do wszystkich akcesoriów dołączany jest niezbędny osprzęt montażowy.

Dzięki temu poszczególne części optymalnie do siebie pasują, a rezultat końcowy przekonuje nie tylko walorami estetycznymi, ale spełnia również̇ najwyższe standardy jakości. Aby zapewnić́ profesjonalnie wykonany montaż̇, układanie dachów i elewacji Prefa należy powierzyć wyłącznie odpowiednio przeszkolonym fachowcom. Dla inwestorów i planistów to gwarancja należytej realizacji projektu.

systemy elewacyjne Prefa

PREFA

Lukarny, wyłazy i łuki – dach wykonany z aluminium dopasuje się̨ do niemalże każdej formy dachu, niezależnie od tego, czy jest to nowy obiekt czy renowacja bardziej wiekowego budynku. Szeroka paleta dachówek Prefa zapewnia pokrycia dachowe doskonałe pod względem technicznym i niewymagające praktycznie żadnej konserwacji.

Poszczególne komponenty akcesoriów dachowych Prefa doskonale ze sobą współgrają i zapewniają najwyższą dokładność́ dopasowania. Wszystkie akcesoria są produkowane w zakładach firmy, pochodzą̨ więc one od jednego producenta i są dostarczane w komplecie ze wszystkimi częściami wymaganymi do montażu, zapewniając tym samym bezpieczeństwo i pożądaną trwałość́ kompletnego systemu Prefa.

Systemy rynnowe

Sprawdzone od dziesięcioleci systemy odwadniania dachu przekonują̨ wyrafinowanymi rozwiązaniami technicznymi. Są one dostępne w wielu kolorach standardowych, a na życzenie również̇ w indywidualnie dobranych odcieniach.

Systemy elewacyjne

Elewacje aluminiowe nie rdzewieją, są trwałe i łatwe w czyszczeniu. Szeroki wachlarz systemów oferowanych przez Prefa daje elastyczne możliwości pod względem wzornictwa i gwarantuje odpowiednie rozwiązanie dla każdego domu.

Ochrona przeciwpowodziowa

Prefa we współpracy ze swą siostrzaną firmą Neuman Aluminium Strangpresswerk opracowała mobilny system ochrony przeciwpowodziowej wykonany z aluminium. System ten pozwala na elastycznaą i skutecznaą ochronę budynków i posesji przed skutkami powodzi.

Bądź z nami

w kontakcie

4D Grupa Sp. z o.o. | Coded by Bravelab | Designed by D|Studio*