AMBIT Elbląg

AMBIT Elbląg

Hurtownia Ambit Pokrycia Dachowe to blisko 30 lat doświadczenia na rynku materiałów budowlanych. W tym czasie wypracowaliśmy pozycję lidera na terenie województwa pomorskiego, posiadając kilka oddziałów sprzedaży na Pomorzu. Poza siedzibą główną w Gdańsku, prowadzimy również swoje oddziały w Gdyni, Elblągu, Kartuzach, Kościerzynie, Koszalinie, Kwidzynie, Starogardzie Gdańskim i Słupsku.

Istniejemy na rynku od 1992 roku. Tak długo jak czołowi producenci Fakro, Velux, Balex Metal. Dziś stawiamy na nowoczesne metody zarządzania, najwyższej jakości produkty oraz doświadczenie naszych pracowników.

ul. Pasłęcka (Druska 16B)
82-300 Elbląg
warmińsko-mazurskie

tel: 55 235 26 93
email: elblag@ambit.gda.pl

www.ambit.gda.pl

Hurtownia Ambit to pełna oferta materiałów potrzebnych do budowy pięknych i solidnych dachów. Jesteśmy dystrybutorem dachówek, blachodachówek, okien dachowych oraz izolacji czołowych producentów. Jednak Ambit to nie tylko materiały dachowe. Oferujemy wiele innych rozwiązań potrzebnych do budowy domu, w tym stolarkę okienną i drzwiową oraz materiały elewacyjne.
Wraz z naszymi partnerami kreujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb Klientów, tak aby domy naszych Klientów były po prostu piękne.

Bądź z nami

w kontakcie

4D Grupa Sp. z o.o. | Coded by Bravelab | Designed by D|Studio*