CMB DACHY Iława

CMB DACHY Iława

Hurtownia dachowa CMB Dachy to ceniony partner w sieci hurtowni dachowych 4D Grupa. Współpraca między 4D Grupa a CMB Dachy umożliwia dostarczenie klientom szerokiego asortymentu wysokiej jakości materiałów do pokryć dachowych.

CMB Dachy to miejsce, w którym innowacyjność spotyka się z wieloletnim doświadczeniem, a szeroka oferta hurtowni w zakresie materiałów dachowych pozwala zaspokoić różnorodne potrzeby klientów. W asortymencie znajdują się różnorodne rodzaje pokryć dachowych, począwszy od tradycyjnych dachówek ceramicznych, aż po nowoczesne rozwiązania, takie jak blachodachówki czy dachy fotowoltaiczne.

al. Jana Pawła II 3
14-200 Iława
warmińsko-mazurskie

tel: 605-725-646
email: cmb.dachy@interia.pl

www.cmbdachy.pl

Hurtownia dachowa CMB Dachy o zrównoważony rozwój i ochronę środowiska. Dlatego nasi klienci w sieci hurtowni 4D Grupa mają dostęp do materiałów dachowych, które łączą w sobie nie tylko trwałość i wydajność, ale także dbałość o ekologię.

Hurtownia dachowa CMB Dachy współpracuje z czołowymi producentami materiałów budowlanych zarówno krajowymi, jak i zagranicznymi takimi jak Velux, Roben, Wienerberger, Blachy Pruszyński, Niagara, Matizol, Dakea, Krono-Plast. Dzięki tej współpracy Hurtownia dachowa CMB Dachy zapewnia klientom dostęp do produktów najwyższej jakości, które sprostają ich oczekiwaniom w zakresie trwałości i wydajności.

CMB Dachy to również miejsce, gdzie wartość partnerska, innowacyjność i pasja łączą się, tworząc partnerstwo gotowe sprostać wszelkim wyzwaniom branży materiałów dachowych.

Bądź z nami

w kontakcie

4D Grupa Sp. z o.o. | Coded by Bravelab | Designed by D|Studio*