KAMI Mrągowo

KAMI Mrągowo

Firma KAMI Pokrycia Dachowe istnieje od roku 1999. Od początku swojego istnienia KAMI Pokrycia Dachowe prowadzi działalność o tym samym profilu, co pozwoliło nam wypracować najwyższą jakość świadczonych usług. Początkowo był to sam handel pokryciami i materiałami dachowymi.
Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku w niedługim czasie wprowadziliśmy również usługi wykonawstwa pokryć dachowych. Oferujemy szeroki wachlarz produktów związanych z pokryciami dachowymi: ceramicznymi, stalowymi, bitumicznymi, betonowymi, systemami kominowymi oraz izolacjami.

Os. Nikutowo 2
11-700 Mrągowo
warmińsko-mazurskie

tel: 693 760 222
email: dachy@adres.pl

www.kami-dach.pl

Nasza wąska specjalizacja pozwala na w pełni profesjonalną oraz kompletną obsługę inwestycji budowlanych w zakresie dachów. Zapewniamy atrakcyjne warunki zakupu materiałów do pokrycia dachu, pomoc techniczną, kosztorysowanie oraz fachowe wykonawstwo z gwarancją w stabilnej firmie.
Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wyszukanym potrzebom w zakresie kompleksowej obsługi i wykonania konkretnego pokrycia dachowego. Posiadamy szeroką ofertę produktów renomowanych producentów, między innymi: Wienerberger, RÖBEN, Creaton, Bogen, Tondach, Braas, Blachy Pruszyński, BUDMAT, Velux, Fakro, Avaline, ICOPAL, IZOBUD, IVT, MDM. Naszą dewizą jest wysoki profesjonalizm, indywidualne podejście do Klienta oraz stały rozwój firmy. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi i towary były najwyższej jakości. Nasi pracownicy pozostają do dyspozycji, gotowi służyć fachową radą i pomocą w każdej sytuacji.

Bądź z nami

w kontakcie

4D Grupa Sp. z o.o. | Coded by Bravelab | Designed by D|Studio*