OCMB Olsztyn

OCMB Olsztyn

OCMB to hurtownia pokryć dachowych oraz materiałów budowlanych w Olsztynie, która oferuje zarówno najpowszechniejsze produkty dostępne na rynku, jak i specjalistyczne oraz ekskluzywne produkty, których nie dostaniecie Państwo w innych hurtowniach.

Dobrym przykładem są pokrycia dachowe. Jako jedni z pierwszych na olsztyńskim rynku rozpoczęliśmy szeroką sprzedaż materiałów takich producentów jak Tondach, Meyer-Holsen, Erlus oraz Imerys. Dziś jesteśmy jednym z najprężniej działających składów budowlanych w województwie warmińsko-mazurskim.

ul. Towarowa 11
10-417 Olsztyn
warmińsko-mazurskie

tel: 89 533 25 45
email: biuro@ocmb.olsztyn.pl

www.ocmb.olsztyn.pl

Szczycimy się naszym najszerszym polem działania – pokryciami dachowymi. Przez niemal 20 lat działalności pokryliśmy ponad 3,5 miliona m2 dachów. Z naszych usług skorzystało niemal 40 000 Klientów, którzy mogą dziś zaświadczyć o naszym profesjonalizmie oraz uczciwości.
 
Firma OCMB w Olsztynie oferuje szeroki asortyment produktów do pokryć dachowych. OCMB to także miejsce, w którym znajdziecie Państwo specjalistyczne materiały budowlane do zastosowań w budynkach gospodarczych oraz przeznaczenia rolniczego. Wszystkim naszym klientom oferujemy bezpłatne doradztwo w doborze odpowiednich materiałów do budynków o specjalnym przeznaczeniu.

Bądź z nami

w kontakcie

4D Grupa Sp. z o.o. | Coded by Bravelab | Designed by D|Studio*