ALUTHERMO

ALUTHERMO® to marka firmy PBN Invest, która dostarcza nowoczesne rozwiązania dociepleniowe w postaci cienkich, elastycznych i skutecznych izolacji.

W zakresie produktowym, misją PBN Invest jest dostarczanie klientom innowacyjnych produktów najwyższej klasy, by móc spełniać ich potrzeby w zakresie funkcjonalnych i energooszczędnych rozwiązań.

Atutem firmy jest wieloletnie doświadczenie zdobyte w branży budowlanej i dekarskiej. PBN Invest od lat odpowiada na potrzeby klientów z Polski oraz innych europejskich rynków. Staramy się spełniać ich oczekiwania na najwyższym poziomie.

Aluthermo

Jednym z flagowych produktów firmy jest Aluthermo®QUATTRO. Jest to pierwszy, cienki, wieloodbiciowy systemem izolacji wielowarstwowej w całości zgrzany termicznie. Składa się łącznie z siedmiu różnych warstw, zamkniętych w produkcie o grubości zaledwie 1 cm.Oddzielone są one od siebie dwiema warstwami pęcherzyków suchego powietrza. Z kolei wewnątrz izolacji, znajduje się warstwa komórek powietrznych zamkniętych w samogasnącym filmie polietylenowym.

Dzięki swojej wyjątkowej budowie, zapewnia komfortowe warunki temperaturowe zarówno latem jak i zimą.W zakresie produktowym, naszą misją jest dostarczanie klientom innowacyjnych produktów najwyższej klasy, by móc spełniać ich potrzeby w zakresie funkcjonalnych i energooszczędnych rozwiązań.

https://aluthermo.com.pl

Bądź z nami

w kontakcie

4D Grupa Sp. z o.o. | Coded by Bravelab | Designed by D|Studio*