BMI ICOPAL

BMI ICOPAL to wiodący producentem systemów hydroizolacyjnych, a także pokrycia dachów płaskich.

Grupa BMI ICOPAL powstała w 1876, a obecnie koncern posiada 38 zakładów produkcyjnych i 97 biur handlowych w 30 krajach świata. Polska Grupa MBI ICOPAL została utworzona w 1999 roku.

BMI ICOPAL systemy hydroizolacji

BMI ICOPAL

Oferta Grupy BMI ICOPAL Polska obejmuje szerokie spektrum materiałów hydroizolacyjnych oraz termoizolacyjnych, które służą do zabezpieczenia fundamentów, podłóg, dachów i ścian. Ponadto w ofercie firmy można znaleźć można pokrycia dachowe takie jak: membrany paroprzepuszczalne, gonty bitumiczne, płynne masy kauczukowo-bitumiczne do zabezpieczeń hydroizolacyjnych oraz system pap nowej generacji.

Firma BMI ICOPAL ciągle ulepsza swoje wyroby, stosuje najnowsze technologie i dba o wysoką jakość produktów, jednocześnie nie zapominając o środowisku naturalnym. Jest prekursorem działań projakościowym na polskim rynku materiałów budowlanych. Jednym z elementów tej polityki jest poddawanie swoich wyrobów ciągłej ocenie przez niezależną, kompetentną i renomowaną jednostkę – Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Izolacji Budowlanej w Katowicach.

Światowy ekspert hydroizolacji

Firma BMI ICOPAL Sp. z o.o. świadczy również usługi wykonawcze, specjalizując się głównie w wykonawstwie dużych i skomplikowanych dachów płaskich, a na swoje produkty i systemy udziela personalnej Imiennej Gwarancji Jakości Icopal na okres od 3 do 99 lat.

Bądź z nami

w kontakcie

4D Grupa Sp. z o.o. | Coded by Bravelab | Designed by D|Studio*