CEDRAL

Cedral to gama materiałów z włókno-cementu na dachy i elewacje, dzięki którym inwestor łatwo zrealizuje piękny i trwały projekt!

Do desek elewacyjnych Cedral, dołączyły płytki małoformatowe na pokrycia dachowe i elewacje. Zachowując swoją najwyższą jakość, płytki z włókno-cementu, dostępne wcześniej pod marką Struktonit i Euronit, są teraz częścią oferty Cedral. Wykonane z przyjaznych środowisku i trwałych materiałów, deski elewacyjne, płytki dachowe i płytki na elewacje Cedral mogą być stosowane na wszystkich rodzajach konstrukcji, zarówno na nowych budynkach, jak i obiektach remontowanych.

CEDRAL

CEDRAL

Marka Cedral maksymalnie wykorzystuje swoją fachową wiedzę, tworząc swoje produkty. Wybierając Cedral, klienci mogą korzystać z rozszerzonej oferty produktów do wielu zastosowań – od płytek dachowych do paneli elewacyjnych.

Bazując na ponad stuletnim doświadczeniu i dziedzictwie firmy Eternit, teraz bardziej niż kiedykolwiek Cedral stara się, aby produkty były coraz lepsze – oferując większy wybór, więcej usług i więcej fachowej wiedzy – wszystko to z myślą o ułatwieniu prac budowlanych.

Bądź z nami

w kontakcie

4D Grupa Sp. z o.o. | Coded by Bravelab | Designed by D|Studio*