CREATON

Creaton to europejska marka dachowa o bogatej tradycji. W portfolio marki znajduje się 29 modeli dachówek ceramicznych i cementowych, co w połączeniu z gamą dostępnych kolorów daje aż 247 kombinacji. Firma Creaton Polska jest obecna na krajowym rynku już od ponad 20 lat. Przez ten czas zyskała uznanie w oczach dekarzy i zaufanie tysięcy klientów. Dachówki ceramiczne i cementowe marki Creaton wraz z oryginalnymi akcesoriami i elementami montażowymi to bogaty wachlarz sprawdzonych przez lata rozwiązań. Produkty dostępne są w bogatej gamie kolorów i powierzchni.

dachówki Creaton

CREATON

Dachówki ceramiczne Creaton łączą w sobie nowoczesną technologię, opatentowane rozwiązania, najwyższą jakość i trwałość. Dopracowane w każdym detalu, stanowią gwarancję prestiżu i najlepszego designu. Dachówki Creaton produkowane są z najdoskonalszych złóż gliny w Europie, uszlachetniane najwyższej jakości powłoką angobowaną lub glazurowaną. Dachówki cementowe Creaton to wytrzymałe i odporne dachówki odznaczające się niepowtarzalną estetyką. Ponadczasowe kształty w atrakcyjnej gamie kolorystycznej doskonale wpisują się w obecnie panujące trendy architektoniczne. Niezależnie od tego, czy Inwestor wybiera tradycyjny model w klasycznym kolorze, czy nowoczesną dachówkę płaską w minimalistycznej barwie, może mieć pewność, że jego nowy dach będzie wspaniałą ozdobą domu.

Dach to zwieńczenie Twojego domu

Wszystkie produkty Creaton wyznaczają nowy standard na światowym rynku dachówki. Dzięki naturalnym składnikom pochodzącym z najlepszych złóż, zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz wnikliwej kontroli na każdym etapie produkcji powstaje dachówka o wysokim standardzie z 30-letnim okresem gwarancji. Najwyższa jakość i trwałość sprawiają, że Inwestor otrzymuje doskonały i sprawdzony produkt.

Bądź z nami

w kontakcie

4D Grupa Sp. z o.o. | Coded by Bravelab | Designed by D|Studio*