DACHY BAWARII - BOGEN

Firma „Dachy Bawarii” to Generalny Partner na rynku polskim Bawarskich Cegielni Bogen, które wchodzą w skład koncernu Wienerberger – Koramic Niemcy oraz Generalny Partner na rynku polskim hiszpańskiego producenta kamienia naturalnego firmy Cupa Pizarras.

DACHY BAWARII  Bogen

BOGEN to marka z ugruntowaną pozycją na rynku. Ponad 20 lat rozwoju i sukcesów na rynku polskim, oraz 130-letnie doświadczenie na rynku niemieckim i europejskim.

W ofercie można znaleźć całą gamę dachówek od obecnie bardzo popularnych dachówek „płaskich” – jak modele Reform 11 i Plano 11, poprzez holenderki płaskie, do dachówek wysokotłoczonych jak Holenderka czy Klasztorna.

DACHY BAWARII  Bogen

Dodatkowo od roku 2017 do oferty wprowadzono łupek naturalny i już po 2 latach firma Dachy Bawarii stała się największym i najważniejszym na rynku polskim partnerem hiszpańskiego producenta kamienia naturalnego firmy Cupa Pizarras, największego producenta łupka na świecie, co zaowocowało podpisaniem w 2022 roku kontraktu na wyłączność w Polsce.

W ofercie znajduje się wysokiej jakości łupek naturalny w wielu formatach do różnorodnych zastosowań na dachach i elewacjach. Wszystkim klientom i partnerom firma Dachy Bawarii oferuje profesjonalne wsparcie techniczno-handlowe.

Bądź z nami

w kontakcie

4D Grupa Sp. z o.o. | Coded by Bravelab | Designed by D|Studio*