DAKEA

Dakea to marka, pod którą oferowane są produkty spółki ALTATERRA Kft — wchodzącej
w skład prywatnej duńskiej grupy VKR Holding, producenta najwyższej jakości okien dachowych
i związanych z nimi akcesoriów.

Produkty marki zapewnią użytkownikom
i monterom jeszcze więcej korzyści przy mniejszym poziomie ryzyka oraz są objęte wyjątkowym systemem wsparcia. Producent zapewnia nie tylko wyjątkową jakość dla użytkowników – klientów ostatecznych, ale także pełną obsługę profesjonalistów, którzy wybierają, kupują i instalują nasze okna na setkach inwestycji.

Produkty marki Dakea są wytwarzane w certyfikowanych wg normy ISO światowej klasy obiektach korzystających z metod produkcji, które zapewniają najwyższą jakość okien
i wykonanie charakteryzujące się dbałością o najmniejsze detale (każdy wkręt, każdy proces
i każdy materiał są sprawdzane pod kątem spełnienia najbardziej rygorystycznych wymagań
w branży).

Każdy z produktów zapewnia użytkownikom więcej korzyści i posiada lepsze warunki gwarancyjne w porównaniu z jakimkolwiek innym produktem dostępnym na rynku za tę samą cenę – na nasze okna dajemy 20 lat gwarancji.

Wyjątkowe produkty i doskonała komunikacja

Produktom Dakea towarzyszy konkurencyjna, kompleksowa oferta usług obejmująca
w szczególności pomoc w zarządzaniu zapasami, komunikację z klientem, dostęp do odpowiednich narzędzi i pomoc sprzedażową.

Dla dekarzy

Producent oferuje komplementarną gamę produktów, która spełni wymagania projektowe, zachowując przystępną cenę. Dział Obsługi Klienta służy pełnym wsparciem na każdym etapie projektu – zawsze możesz liczyć na poradę.

Dla dystrybutorów

Dakea to marka dla profesjonalistów branży dachowej. Dzięki przemyślanej gamie produktowej
i komplementarnym akcesoriom dostępnym nawet w 24h*, dystrybutorzy zyskują maksymalizację zysków przy jednoczesnym wsparciu marketingowym i sprzedażowym.

Dla deweloperów

Dakea to najlepsza jakość w rozsądnej cenie. Oferowane okna dachowe spełniają najwyższe normy i wymagania projektowe. Okna dachowe Dakea to 20% oszczędności i najdłuższa na rynku, 20-letnia gwarancja.

Bądź z nami

w kontakcie

4D Grupa Sp. z o.o. | Coded by Bravelab | Designed by D|Studio*