DORKEN

Firma Dorken od 125 lat prezentuje wysoką jakość produktów, obsługi i innowacyjności. Dzięki temu jest jednym z liderów na rynku membran i folii budowlanych. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu systemów do dachów skośnych, dachów zielonych, fasad i piwnic pozwala dostarczać innowacyjne i nowoczesne rozwiązania. Produkty DELTA to ekologiczne i energooszczędne budownictwo.

membrany dachowe Delta dorken

DORKEN

Dorken oferuje rozwiązania systemowe DELTA®, energooszczędne membrany dachowe, maty drenażowe, maty hydroizolacyjne przeznaczone do ochrony ścian fundamentowych, rozwiązania dla dachów płaskich i zielonych, membrany elewacyjne, a także kompleksowe akcesoria systemowe. Stosując rozwiązania DELTA® od dachu po piwnice, osiągamy doskonałe rezultaty – na całym świecie. Nasze praktyczne rozwiązania, możliwość łączenia produktów i akcesoriów usprawniają jakość pracy, dodatkowym atutem jest doskonały serwis i doradztwo techniczne na każdym etapie inwestycji. Firma dostarcza odpowiednie rozwiązanie dla wszystkich wymagań - od piwnicy po dach, od dużej powierzchni po małe detale. Coraz wyższe wymagania dotyczące jakości w branży budowlanej sprawiają, że Dorken oferuje innowacyjne rozwiązania systemowe, które zwiększają bezpieczeństwo od momentu projektowania do wykonania konstrukcji. Gwarantują optymalną ochronę izolacji termicznej dachu, odpowiednie funkcjonowanie zielonych dachów i suche, wolne od wilgoci piwnice.

DELTA® - Twój komfort

Walory systemów DELTA® dają się poznać zarówno w krótkiej, jak i dłuższej perspektywie: układanie jest bardzo proste mikroklimat w mieszkaniu poprawia się, a zużycie energii spada.

Bądź z nami

w kontakcie

4D Grupa Sp. z o.o. | Coded by Bravelab | Designed by D|Studio*