DR AKCESORIA DACHOWE

Firma DR® od blisko 20 lat produkuje najwyższej jakości akcesoria dachowe i dekarskie. Produkuje zarówno pod marką własną oraz pod marką swoich partnerów. Firma DR® powstała w 2001 roku i od tego momentu opiera się na najnowocześniejszych technologiach i innowacyjnych pomysłach w zakresie produkcji akcesoriów dachowych. Wraz z upływem lat takie podejście stało się dla firmy synonimem kompetencji w dziedzinie szeroko pojętego dekarstwa.

akcesoria dachowe DR

DR AKCESORIA DACHOWE

Każdy klient jest wyjątkowy, a potrzeby każdego z nich firmie DR® rozpatrywane są indywidualnie, bez względu czy jest to mały projekt, czy rozbudowana i kompleksowa strategia stanowiąca ważny element w rozwoju biznesu.

Naszym celem jest satysfakcja i doskonałe rezultaty naszych Partnerów

Naszym celem jest satysfakcja i doskonałe rezultaty naszych Partnerów. W ofercie firmy DR® Inwestorzy mogą znaleźć m. in. akcesoria do kalenicy, komina, okapu, zabezpieczenia przeciwśniegowe, systemy komunikacji dachowej, elementy mocujące do dachu, uszczelki i kominki wentylacyjna. Wszystkie produkty wykonane są z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu firma jest w stanie zapewnić każdego Klienta, że wynik końcowy będzie zawsze na najwyższym poziomie i tym samym zagwarantować maksymalną trwałość. Decydując się na współpracę z firmą DR® Klienci otrzymują nie tylko dostęp do pełnej gamy produktów wraz z możliwością dostosowania każdego z nich do swoich indywidualnych potrzeb, ale przede wszystkim stałe wsparcie naszego profesjonalnego zespołu, który pomoże zrealizować każdy, nawet najbardziej niekonwencjonalny projekt.

Bądź z nami

w kontakcie

4D Grupa Sp. z o.o. | Coded by Bravelab | Designed by D|Studio*