GERARD

Gerard AHI Roofing to największy na świecie producent stalowych pokryć dachowych, które mają posypkę ze skały wulkanicznej. Blachodachówki wyróżnia ciekawe wzornictwo, przez co zyskuje się interesujące walory estetyczne dachu. Historia marki Gerard rozpoczęła się w 1957 roku, kiedy założyciel firmy Lou Fisher, innowator i biznesmen z Nowej Zelandii, wynalazł pierwszą na świecie stalową dachówkę powlekaną łupkami kamiennymi. W ciągu następnych pięciu dekad ta koncepcja została opracowana z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.

dachówka z posypką Gerard

GERARD

Dachówki Gerard wytworzone są z wysokiej jakości blachy stalowej, zabezpieczonej antykorozyjnie aktywną cząsteczkowo warstwą alucynku, co daje ok. 2,5 krotne wydłużenie jej trwałości, w stosunku do tradycyjnej ocynkowanej blachy. Eliminuje to ryzyko zbyt szybkiego starzenia się materiału czy korozji nawet w budynkach położonych w morskim pasie nadbrzeżnym, czyli środowisku zasolonym.

Posypka Gerard to jedyne na rynku naturalne kruszywo skalne, odporne na działanie czynników atmosferycznych i odbarwienia. Charakteryzuje się skuteczną izolacyjnością akustyczną podczas ulewnego deszczu oraz termiczną w lecie. Posypka nadaje naturalny, niepowtarzalny i trwały kolor, chroni również dachówki przed uszkodzeniami i zarysowaniami podczas transportu, montażu czy gradobicia. Posypka z kruszywa skalnego o naturalnym kolorze skały to gwarancja nieodbarwianego koloru, zarówno pod wpływem promieniowania UV, jak i opadów atmosferycznych.

Dachy Gerard na całe życie

Bardzo dużą zaletą posypki jest matowa i porowata struktura, dzięki której dach mniej się nagrzewa. Zimą natomiast unikamy problemu obsuwania się śniegu z dachu w trakcie odwilży. Kruszywo nie zmniejsza elastyczności dachówki, którą można zaginać i formować, w niemalże przy każdej pogodzie, nie martwiąc się o wytrzymałość pokrycia, w tym wystąpienie mikropęknięć.

Bądź z nami

w kontakcie

4D Grupa Sp. z o.o. | Coded by Bravelab | Designed by D|Studio*