IVT

IVT to producent m. in. akcesoriów dachowych takich jak kominki wentylacyjne, zabezpieczenia przeciwśniegowe oraz mocowania od dachów i gąsiorów. W ofercie firmy znajduje się również szeroki wybór membran dachowych. Firma IVT powstała ponad 15 lat temu w Niemczech i wyniku dynamicznego rozwoju z czasem rozszerzała swoja działalność na kraje ościenne, Skandynawię i Europę Wschodnią. Na rynek polski firma weszła w 1995 r. jako IVT sp. o. o.

Akcesoria dachowe IVT

IVT

Firma IVT powstała ponad 15 lat temu w Niemczech i wyniku dynamicznego rozwoju z czasem rozszerzała swoja działalność na kraje ościenne, Skandynawię i Europę Wschodnią. Na rynek polski firma weszła w 1995 r. jako IVT sp. o. o. Obecnie IVT oferuje kompletny i wyjątkowo szeroki asortyment, za pomocą którego można doskonale rozwiązać, nawet bardzo nietypowe problemy na dachu Produkty znajdujące się w ofercie IVT można podzielić na asortyment dedykowany dachom spadzistym, technice montażu u mocowań dachów do ścian oraz dachom płaskim.

IVT - działa na wysokości zadania

Poprzez naszych partnerów handlowych, dostarczamy dekarzom oraz indywidualnym inwestorom sprawdzone produkty, wysokiej jakości. Zapewniamy szeroki asortyment skutecznych akcesoriów dachowych.

Bądź z nami

w kontakcie

4D Grupa Sp. z o.o. | Coded by Bravelab | Designed by D|Studio*