KOELNER

Koelner to marka o bardzo silnej pozycji na rynkach Europy Środkowej, szczególnie w Polsce - miejscu, w którym powstała. Oferta marki Koelner obejmuje przede wszystkim kotwy mechaniczne i wklejane, zamocowania lekkie, zamocowania samowiercące, wkręty, zamocowania termoizolacji fasadowych, piany i uszczelniacze, zamocowania izolacji dachów płaskich, złącza ciesielskie, a także wyroby z drutu, liny, łańcuchy i akcesoria.

Kolener

Tak kompleksowa oferta zamocowań i elementów złącznych znajdujących zastosowanie na każdym etapie budowy pozwala marce Koelner cieszyć się pozycją niekwestionowanego lidera technik mocujących w tej części świata. Już od ponad 30 lat produkty Koelner cieszą się zaufaniem specjalistów z branży budowlanej w Europie Środkowej, Południowej i Wschodniej. Jednak Koelner to nie tylko sprawdzony produkt: od początku działalności firma stara się towarzyszyć swoim partnerom w wyzwaniach, które stawiają przed nimi kolejne projekty budowlane.

Bliska współpraca z Klientami, wymiana doświadczeń i wspólne poszukiwanie rozwiązań odpowiadających potrzebom inwestorów, inżynierów, konstruktorów i wykonawców pozwala firmie wciąż się rozwijać, poszerzać asortyment i prezentować coraz szerszą ofertę.

https://koelner.pl

    akcesoria dachowe Kolener

    Bądź z nami

    w kontakcie

    4D Grupa Sp. z o.o. | Coded by Bravelab | Designed by D|Studio*