MDM

Firma mdm®NT to wiodący producent akcesoriów dachowych i membran. Dzięki stosowaniu zaawansowanej technologii, produkty mdm® charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi i użytkowymi.

Firma mdm®NT z siedzibą w Bielsku-Białej działa polskim na rynku od 1995 roku. W jej skład wchodzą zakłady produkcyjne w Cieszynie, Bielsku-Białej, Wojciechowie, Wiślicy oraz w Bażanowicach. Główną ofertę firmy stanowią są nowoczesne membrany dachowe, folie paroizolacyjne, mikroporowaty film dyfuzyjny oraz monolityczny film.

membrany dachowe MDM

MDM NT

W ofercie mdm®NTznajdują się także akcesoria dachowe takie jak taśmy kalenicowe i kominowe, wywietrzniki kalenicowe, akcesoria z tworzyw sztucznych, taśmy reperacyjne do membran i folii dachowych oraz innowacyjny kominek wentylacyjny VIRTUM®. Zakład mdm®NT w Wojciechowie specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy akcesoriów dachowych: koszy dachowych, spinek do dachówek, klamer montażowych, systemów przeciwśniegowych i elementów komunikacji dachowej. Dzięki stosowaniu zaawansowanej technologii, produkty mdm®NT charakteryzują się. doskonałymi parametrami technicznymi i użytkowymi. Absolutnym priorytetem dla firmy jest najwyższa jakość oferowanych wyrobów, z których wiele posiada międzynarodowe certyfikaty jakości.

Wiodący producent akcesoriów dachowych i membran

Rozwój firmy i wysoka jakość produktów mdm®NT znajdują odzwierciedlenie w licznych nagrodach przyznawanych przez niezależne, prestiżowe organizacje. Wśród najcenniejszych nagród wymienić można: Gazele Biznesu, Diamenty Forbes’a, Lider Rynku, wyróżnienia w konkursie Euro Leader.

Bądź z nami

w kontakcie

4D Grupa Sp. z o.o. | Coded by Bravelab | Designed by D|Studio*