MILWAUKEE

Milwaukee to znamienity producent elektronarzędzi heavy-duty, przenośnych elektronarzędzi i akcesoriów oraz środków ochrony indywidualnej dedykowanych profesjonalnym użytkownikom, które są dystrybuowane na całym świecie już od 1924 roku. Od samego początku swojego istnienia marka Milwaukee pozostaje liderem w tej kategorii produktów i odznacza się bezsprzeczną innowacyjnością w stosowanych rozwiązaniach.

Firma Milwaukee posiada w swoim asortymencie już ponad 500 przeróżnych elektronarzędzi oraz ponad 3500 akcesoriów dedykowanych tym przyrządom. Podstawowa dewiza, przyświecająca każdemu nowemu projektowi to wysoka jakość, bez względu na panującą technologię i czas powstania elektronarzędzia. W obecnej chwili Milwaukee może poszczycić się użyciem najnowocześniejszych technologii i niezwykle zaawansowanych technik produkcji, które wyróżniają ją wśród innych producentów.

Elektronarzędzia i akcesoria Milwaukee

MILWAUKEE

Sukces korporacji Milwaukee Electric Tool to jednak nie sama technologia ale przede wszystkim ludzie. Wszelkie procesy związane z produkcją organizowane są w gniazdach produkcyjnych składających się z zespołów profesjonalnie przeszkolonych i niezwykle zmotywowanych pracowników. Pozwala to na lepsze skoncentrowanie się na potrzebach Klienta i szybsze reagowanie na wszelkie potrzeby rynku oraz zwiększa produktywność pracowników i jakość oraz dopracowanie produktów.

Priorytetem dla firmy Milwaukee jest profesjonalna jakość i zrozumienie potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Stale udoskonalana technologia i nieustanne procesy inżyniersko – produkcyjne sprawiają, że w portfolio firmy wchodzą coraz to nowsze i lepsze produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów. Milwaukee dbając o swoich Klientów poddaje produkty szeregowi rygorystycznych testów wewnątrzzakładowych oraz terenowych. Rezultatem są narzędzia i akcesoria o niezwykle wysokiej jakości chętnie wykorzystywane przez profesjonalistów na całym świecie.

Elektronarzędzia dla profesjonalistów i amatorów

Jednak nie tylko profesjonaliści wybierają markę Milawaukee. Jej produkty są równie często wybierane przez amatorów, stawiających na jakość i niezawodność w wykonaniu. Klienci często sięgają po elektronarzędzia tej marki, zarówno te zasilane akumulatorowo, jak i sieciowo, w tym: wiertarko-wkrętarki, szlifierki, polerki, sztyfciarki, piły, gwoździarki i wiele innych ciekawych propozycji tej marki. Dzięki tak bogatemu asortymentowi każdy przydomowy warsztat może stać się w pełni profesjonalny.

Dzisiaj marka Milwaukee jest identyfikowana z profesjonalnymi narzędziami o najwyższej dostępnej jakości, trwałości i niezawodności. Mocną stroną producenta jest również ergonomia oraz wysoki komfort użytkowania ich narzędzi.

Bądź z nami

w kontakcie

4D Grupa Sp. z o.o. | Coded by Bravelab | Designed by D|Studio*