MyRoof

MyRoof to produkt polskiej firmy mdm®NT z Bielska Białej, uznanego na całym świecie producenta membran i akcesoriów dachowych. Jest to pierwszy dach solarny, który w całości zaprojektowano i wyprodukowano w Polsce. Głównym celem tego projektu jest zastąpienie tradycyjnych instalacji fotowoltaicznych, jednym spójnym pokryciem dachowym, łączącym w sobie funkcje dachu i paneli.

Dachy solarne MyRoof

MyRoof

My Roof to gwarancja jakości i serwisu

Firma mdm®NT to niekwestionowany lider w branży dekarskiej, który już od 27 lat wspiera dekarzy i branżę dachową swoimi produktami i know-how. Posiadająca swoja siedzibę w Bielsku-Białej firma mdm®NT , może się pochwalić globalnym zasięgiem i rozbudowaną siecią sprzedaży, doradztwa i pomocy posprzedażowej. Szybki rozwój oraz chęć do poszukiwania innowacyjnych rozwiązań sprawia, iż z powodzeniem zdobywa ona nowe rynki zbytu. W zakładach mdm®NT wytwarzane są nowoczesne laminaty, akcesoria dachowe oraz nowatorskie systemy solarne.

MyRoof to efektywny i trwały dach solarny

MyRoof to system zrealizowany w oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenia firmy mdm®NT , co gwarantuje jego efektywność i długoletnie działanie. Stworzony przy użyciu panelu monokrystalicznego system MyRoof produkuje więcej energii niż podobne aczkolwiek mniej zaawansowane rozwiązania oparte na panelach polikrystalicznych. Co ważne, zachowuje on wszystkie cechy nowoczesnego i bezpiecznego dachu, dodatkowo produkując prąd.

https://www.myroof.pl/

Bądź z nami

w kontakcie

4D Grupa Sp. z o.o. | Coded by Bravelab | Designed by D|Studio*