PREFA

PREFA od 70 lat zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą systemów dachowych i elewacyjnych z aluminium, ciesząc się przy tym najwyższym uznaniem w całej Europie.

Dachówki i elewacje PREFA umożliwiają realizację najbardziej nowatorskich projektów. Wszechstronność formowania, powierzchnia o wyglądzie gładkim, stucco oraz szeroka paleta kolorów, zapewniają nieskończone możliwości projektowe.Plastyczność i niewielki ciężar aluminium ułatwia realizację wyszukanych rozwiązań nie tracąc przy tym, na jakości i wytrzymałości.Dzięki zaawansowanej technologii nanoszenia powłoki, wyroby nie wymagają praktycznie żadnych zabiegów konserwacyjnych. Ponadto powierzchnia zmieniająca swój wygląd wraz z kątem padania światła sprawia, że każdy obiekt staje się prawdziwym unikatem.

Systemy dachowe i elewacyjne PREFA nadają się zarówno do budynków nowych, jak i remontowanych. Opatentowany system zakładek i mocowania powoduje, że zarówno dachy, jak i elewacje są maksymalnie odporne na działanie czynników zewnętrznych, nawet najbardziej ekstremalnych. Oferowane systemy montażowe gwarantują szybką i tanią instalację elementów.

Właściwości materiałowe w połączeniu z szeroką gamą kolorów sprawiają, że możliwości realizacji kreatywnych wizji są praktycznie nieograniczone.

Dachy Prefa

PREFA

Klasyczne rozwiązania w nowej odsłonie

Materiały PREFA wyróżnia wysokiej jakości powłoka nakładana w opatentowanym procesie produkcji. Warstwa lakieru zachowuje elastyczność i jest odporna na wszelkie warunki pogodowe. Gwarantujemy 40 lat trwałości oraz niezmienności koloru!Wszystkie części systemów dachowych i elewacyjnych są wykonane z aluminium - materiału, który nie jest podatny na korozję, a dzięki nowatorskiemu uszlachetnieniu powierzchni doskonale sprawdza się jako element kreatywnej i funkcjonalnej architektury budynku. Materiały nie wymagają prac konserwacyjnych, takich jak sezonowe malowanie czy uzupełnianie ubytków lakieru.Produkty PREFA to najlepszy wybór pod względem ekologii. Aluminium nie zawiera żadnych związków metali ciężkich, które w przypadku materiałów tradycyjnych tj. cynk czy miedź są wypłukiwane przez deszczówkę i wraz z nią przenikają do wód gruntowych. Aluminium w 100% podlega recyklingowi, dzięki czemu ograniczamy zużycie energii i emisję dwutlenku węgla.

Bądź z nami

w kontakcie

4D Grupa Sp. z o.o. | Coded by Bravelab | Designed by D|Studio*