ROBEN

Röben to jeden z wiodących producentów ceramiki budowlanej, m.in. dachówek ceramicznych, cegieł i płytek klinkierowych. Wszystkie produkty marki łączą w sobie najlepsze parametry techniczne, jakość, trwałość oraz estetykę.Przedsiębiorstwo ma ponad 160-letnią historię, a jego oferta obejmuje przeszło 1500 produktów.

Roben

ROBEN

Wyjątkowa linia produktów Röben łączy tradycyjny materiał z najlepszymi parametrami technicznymi, trwałością estetyką i ekologicznością. Produkty Röben wytwarzane są z naturalnej gliny, a następnie wypalane w temperaturze powyżej 1000°C, co sprawia, iż są one niezwykle odporne na działanie czynników zewnętrznych, takich jak mróz, czy intensywne opady deszczu i gradu.Polski oddział firmy Röben skupia się na produkcji cegieł i płytek klinkierowych oraz dachówek ceramicznych. Oferta klinkieru to bogaty wybór barw, struktur i formatów, znajdują się w niej zarówno produkty w klasycznych czerwonych odcieniach, np. MELBOURNE, jak i szarościach czy antracytach (MARGATE, SYDENY). Wprowadzane są również niestandardowe formaty cegieł i płytek klinkierowych takie jak wydłużone LDF (290 x 115 x 52 mm) oraz XLDF (365 x 115 x 52 mm).

Wysokie parametry techniczne, trwałość, ekologia

Z kolei oferta dachówek ceramicznych to cztery rodzaje form, dopasowane do różnych stylów architektonicznych i potrzeb inwestorów. Wśród nich znajdują się modele:

  • BERGAMO – dachówka o płaskiej formie, ulubiony model miłośników modernistycznego stylu i nowoczesnych projektów
  • MONZAplus – dachówka wielkoformatowa, umożliwiająca szybkie i ekonomiczne krycie dachu
  • PIEMONT – model charakteryzujący się dużą przesuwnością – wynoszącą aż 38 mm między maksymalnym zsuwem a rozsuwem, dzięki czemu to idealny wybór na remontowane dachy
  • BORNHOLM - dachówka o kształcie litery S, doskonały wybór w przypadku obiektów bardziej tradycyjnych, nawiązujących do stylistyki klasycznej i zabytkowej

Bądź z nami

w kontakcie

4D Grupa Sp. z o.o. | Coded by Bravelab | Designed by D|Studio*