RUUKKI

Ruukki Construction jest dostawcą stalowych produktów i usług budowlanych przeznaczonych do dachów i ścian zrównoważonych budynków. Zatrudniamy około 1400 pracowników i posiadamy 10 specjalistycznych zakładów produkcyjnych. Dzięki ugruntowanej obecności w 10 europejskich krajach możemy oferować klientom lokalnie nasze główne marki Ruukki i Plannja. Porównywalne obroty netto w 2020 roku wyniosły ok. 470 mln EUR. Jesteśmy firmą skandynawską, należącą do SSAB i posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku stalowym i budowlanym.Dzięki ugruntowanej obecności w 10 europejskich krajach możemy służyć klientom lokalnie za pośrednictwem naszych głównych marek Ruukki i Plannja

pokrycia dachowe Ruukki

RUUKKI

Stawianie budynków przyszłości już dzisiaj oznacza podnoszenie poprzeczki na wszelkie możliwe sposoby. A jutro znów zaczniemy podnosić poprzeczkę o kolejny próg, by zapewnić bezpieczniejsze i bardziej zrównoważone miejsce do życia i pracy.Nasze wartości odzwierciedlają tożsamość kultury firmy skandynawskiej i sposób, w jaki Ruukki chce działać i pracować. Nasze wartości powinny być widoczne w naszych działaniach i we wzajemnym podejściu do siebie i do naszych Klientów i Partnerów. Wierzymy, że nasze wartości - ZAANGAŻOWANIE, WIARYGODNOŚĆ, PRZYSZŁOŚĆ - dają nam solidny fundament i podstawę do podejmowania decyzji w bardzo złożonym świecie.

Budynki przyszłości tworzymy już dzisiaj

Ruukki

Najważniejszym elementem naszej działalności jest spersonalizowane podejście do klienta, a naszym celem jest przekraczanie jego oczekiwań.Deweloperzy stosujący nasze produkty zyskują optymalną ofertę produktową, wsparcie i kalkulacje cyklu życia powstałych rozwiązań. Oferujemy wiedzę specjalistyczną, inspiracje, wsparcie i nowoczesne narzędzia dla architektów i projektantów budowlanych. 

Dla firm budowlanych i wykonawczych jesteśmy niezawodnym dostawcą, gwarantującym pewność, efektywność i sukces projektu. Obsługę, zaufanie i precyzję doceniają także firmy dekarskie i handlowe.Właścicielom domów oferujemy wiedzę, inspiracje i szeroki wybór estetycznych pokryć dachowych objętych wieloletnią gwarancją. Dzięki temu naszym klientom zapewniamy poczucie bezpieczeństwa i komfortu.Jesteśmy innowacyjnym partnerem na długie lata. Nieustannie uczymy się i rozwijamy digitalizację firmy, aby codzienna praca klientów i partnerów była łatwiejsza i bardziej wydajna.

Bądź z nami

w kontakcie

4D Grupa Sp. z o.o. | Coded by Bravelab | Designed by D|Studio*