RUUKKI

Ruukki Polska Sp. z o.o.- producent wysokiej jakości stalowych pokryć dachowych i systemów rynnowych z rodowodem skandynawskim oferujący na polskim rynku marki Ruukki, Plannja i Siba.

Firma jest obecna w Polsce od 1994 roku. Główna siedziba firmy znajduje się w Żyrardowie. Firma nieustannie doskonali swoje produkty przeznaczone dla budownictwa mieszkaniowego i obiektów użyteczności publicznej.

ruukki dachy

RUUKKI

Celem firmy jest oferowanie produktów o unikalnych zaletach, zaspokajających potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Wieloletnie doświadczenie w produkcji i rozwoju rozwiązań stalowych dla budownictwa, skandynawskie wzornictwo i wysoka jakość oferowanych produktów stanowią gwarancję bezpieczeństwa i komfortu ich użytkowania.

ruukki dachy

RUUKKI

Ruukki to nowoczesne i innowacyjne dachy.

Kompletne systemy dachowe Ruukki znane są z doskonałego połączenia formy, funkcji i nowatorskich rozwiązań technicznych. Zastosowanie tej filozofii zaowocowało wprowadzeniem do oferty w 2010 roku blachodachówki modułowej Finnera, produktu od którego rozpoczęła się przemiana rynku stalowych pokryć dachowych w Polsce.

www.ruukkidachy.pl

dachy ruukki

PLANNJA

Plannja to tradycyjne i funkcjonalne dachy.

Marka Plannja to skandynawski styl i tradycja. Proste, funkcjonalne, ale jednocześnie nowoczesne szwedzkie wzornictwo idzie w parze z jakością oferowanych produktów.

www.plannja.pl

ruukki rynny

SIBA

Systemy rynnowe Siba. Wytrzymałość i perfekcja.

Początki produkcji sięgają 1923 roku. System rynnowy Siba został zaprojektowany przez szwedzkich inżynierów. Szeroka gama kształtów, rozmiarów i kolorów spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. System Siba to klasyczna rynna półokrągła, mająca swoje zastosowanie w każdym rodzaju budownictwa oraz nowoczesna rynna kwadratowa, będąca odpowiedzią na nowoczesne trendy w architekturze.

www.rynnysiba.pl

Bądź z nami

w kontakcie

4D Grupa Sp. z o.o. | Coded by Bravelab | Designed by D|Studio*