SIBA

Systemy rynnowe Siba

Marka systemów rynnowych Siba należy do portfolio firmy Ruukki Polska. Rynny Siba to idealne uzupełnienie każdego rodzaju pokryć dachowych, a szeroka gama kształtów, rozmiarów i kolorów spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Rynny Siba zostały zaprojektowane przez szwedzkich inżynierów, a początki ich sięgają 1923 roku, kiedy to w wymagającym skandynawskim klimacie wyprodukowano pierwsze stalowe orynnowanie.

Wszystkie systemy rynnowe produkowane pod marką Siba wytwarzane są ze skandynawskiej stali, która pokryta jest powłoką GreenCoat RWS Pro, specjalnie opracowaną przez SSAB, dla wysokiej jakości systemów rynnowych. Rynny Siba to także gwarancja znakomitej trwałości połysku i koloru, a także niezawodności rozwiązania w każdym klimacie.

W ofercie Ruukki Polska znajdują się rynny okrągłe Siba Round, rynny kwadratowe Siba Square oraz rynny ukryte Siba Modern.

Rynny Siba Round

System rynnowy Siba Round to ponadczasowe orynnowanie o przekroju półokrągłym, szczególnie polecane dla tradycyjnych domów jednorodzinnych. Uniwersalność rozwiązania pozwala na zastosowanie systemu rynnowego Siba Round do każdego rodzaju pokrycia dachowego. Bogata kolorystyka oraz szeroka gama rozmiarów dają możliwość doboru i precyzyjnego dopasowania kompletnego systemu do potrzeb każdego inwestora.

Siba Square

System rynnowy Siba Square to proste orynnowanie o przekroju kwadratowym, które jest odpowiedzią na aktualnie panujące trendy w architekturze. Kwadratowe rynny stanowią ciekawą propozycję do realizacji projektów domów jednorodzinnych w stylu minimalistycznym. Rynny Siba Square oferują ekscytujący kontrast lub zgodność formy z fasadą budynku spełniając w ten sposób oczekiwania wymagających inwestorów. 

Siba Modern

System rynny ukrytej Siba Modern to nowoczesne orynnowanie przeznaczone do zastosowania na obiektach, gdzie rynna wkomponowana jest w bryłę budynku łącząc estetycznie dach bezokapowy z jego elewacją. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość montażu elementów maskujących równolegle do krawędzi dachu, co pozwala na bezpieczne ukrycie zarówno poziomych jak i pionowych elementów systemu rynnowego.

www.rynnysiba.pl

Bądź z nami

w kontakcie

4D Grupa Sp. z o.o. | Coded by Bravelab | Designed by D|Studio*