SUNROOF

SunRoof tworzy najefektywniejsze dachy solarne 2w1, fotowoltaiczne fasady i solarne carporty oraz rozwiązania wspierające inteligentne zarządzanie energią, które umożliwią sprzedaż jej nadwyżki na unikatowym marketplace energetycznym.

Zewnętrzna warstwa dachu SunRoof zbudowana jest z najwyższej jakości monokrystalicznych modułów typu glass-glass, które przekształcają promienie słoneczne w energię elektryczną. Dzięki temu stosuje się jeden produkt, który spełnia dwie funkcje - chroni budynek przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych i produkuje darmowy prąd. Wygląda jak elegancka, nowoczesna dachówka oraz gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo na dziesięciolecia.

dach solarny Sunroof

SUNFROOF

SunRoof 2w1 to dach zintegrowany z ogniwami fotowoltaicznymi

Przełomowa technologia SunRoof pochodzi ze Szwecji i jest najlepszą inwestycją zastępującą tradycyjny dach - o najwyższej wydajności (kW/m2), najniższym śladzie węglowym w swojej klasie i doskonałym designie. Świetnie łączy się z materiałami o różnych kształtach i kolorach, łatwo komponując się z projektami architektonicznymi w każdym regionie na świecie i przyspieszając całkowite przejście na energię odnawialną.

dach solarny

Bądź z nami

w kontakcie

4D Grupa Sp. z o.o. | Coded by Bravelab | Designed by D|Studio*