THERMANO

Termoizolacja Thermano

Płyty termoizolacyjne Thermano to wysokiej jakości, rewolucyjne i nowoczesne rozwiązanie w zakresie izolacji termicznej. Na szczególna uwagę zasługują płyty PIR Thermano charakteryzujące się bardzo dobrymi właściwościami izolacyjnymi i wytrzymałościowymi.

Płyty PIR Thermano są produkowane z poliizocyjanuratu, wysokiej jakości materiału, zabezpieczonego dodatkowo z dwóch stron okładziną z kilku warstw polimerów z udziałem aluminium. W ten sposób płyty PIR Thermano idealnie sprawdzają się w budownictwie przemysłowym i mieszkaniowym.

Cechy płyt Thermano

Płyty termoizolacyjne Thermano charakteryzują się niskim współczynnikiem przewodzenia ciepła, dzięki czemu materiał ten ma bardzo dobre właściwości termoizolacyjne. Płyty izolacyjne PIR znacznie ułatwiają eliminowanie mostków termicznych. Termoizolacja Thermano ma znacznie lepsze właściwości izolacyjne niż wełna mineralna czy styropian, a dodatkowo jest materiałem bardzo uniwersalnym.

Rodzaje płyt Thermano

Producentem termoizolacyjnych płyt Thermano jest firma Balex Metal. W jej asortymencie znajdują się cztery główne rodzaje płyt Thermano.

  • płyty termoizolacyjne Thermano Roof – płyty PIR na dach, które można zamontować na dachach skośnych, płaskich i zielonych.
  • płyty termoizolacyjne Thermano Floor przeznaczone są z kolei do izolacji podłóg oraz ścian i stropów w konstrukcji szalunkowej. To doskonałe płyty PIR na posadzkę.
  • płyty termoizolacyjne Thermano Agro Alu, odporne na pleśń, grzyby i amoniak, zapewniające optymalny poziom termoizolacji zarówno w zimie, jak i w lecie. Materiał ten, z uwagi na odporność chemiczną jest odpowiedni do zastosowania w budynkach inwentarskich.
  • płyty termoizolacyjne Agro Fiberglass, który tak jak Thermano Agro Alu może być w łatwy sposób montowany jako podsufitka i ma analogiczne właściwości. To materiał, który również doskonale sprawdzi się w budynkach inwentarskich takich jak chlewnie, kurniki i obory. Ma bardzo dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, dlatego w najwyższym stopniu nadaje się do mycia myjkami ciśnieniowymi.

Bądź z nami

w kontakcie

4D Grupa Sp. z o.o. | Coded by Bravelab | Designed by D|Studio*