Firma VELUX

Firma VELUX oferuje okna dachowe do wszystkich rodzajów dachów oraz produkty dodatkowe: żaluzje, rolety i systemy elektryczne, które dbają o komfortowy klimat do pracy, nauki, zabawy i odpoczynku. Grupa VELUX jest obecna w Polsce od 1990 roku. Obejmuje szeroki asortyment okien do poddaszy, okien do płaskiego dachu, jak również różnego rodzaju rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, zestawy izolacyjne oraz do zdalnego sterowania.

okna dachowe Velux

Firma VELUX

Firma VELUX oferuje szeroką gamę produktów i usług, aby zaspokoić różnorodne potrzeby i wymagania klientów w zakresie okien dachowych w różnych grupach zakupowych. Marka oferuje m. in. okna dachowe standard, standard plus i premium w różnych konfiguracjach. Oprócz tradycyjnych okien dachowych, Inwestorzy mają szeroki wybór okien do dachów płaskich, rolet, moskitier i akcesoriów. Firma VELUX cały czas się rozwija i inwestuje w nowe technologie, dbając jednocześnie o najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska. W ciągu ostatnich 10 lat Grupa VELUX i spółki siostrzane zainwestowały w Polsce 900 mln zł w modernizację i rozwój fabryk.

Komfort ciszy, oszczędzania, przejrzystego widoku

Firma VELUX od wielu lat zajmuje się również aktywną promocją nowoczesnego i energooszczędnego budownictwa. Jej zdaniem potrzebne są rozwiązania, które nie tylko będą optymalizowały wydajność energetyczną budynków, ale również uwzględnią zdrowie i samopoczucie ludzi.

Bądź z nami

w kontakcie

4D Grupa Sp. z o.o. | Coded by Bravelab | Designed by D|Studio*