COROTOP

Corotop to system wysokiej jakości materiałów dachowych służących do hydroizolacji i efektywnej wentylacji dachów skośnych. Oferuje trójwarstwowe, wysokoparoprzepuszczalne membrany dachowe w różnych gramaturach. Ponadto w ofercie firmy znajdują się także różne warianty taśm kalenicowych, kominowych, elementy okapu, kosza, jak również wyłazy i ochrona przeciwśniegowa. Flagowym produktem wzbogacającym asortyment Corotop są folie dachowe.

membrany dachowe corotop

COROTOP

Flagowym produktem wzbogacającym asortyment Corotop są folie dachowe. Jest to zarówno folia dachowa paroizolacyjna, jak i paroprzepuszczalna. Dzięki tym materiałom wykorzystana paroizolacja oraz wiatroizolacja stają się skuteczną ochroną konstrukcji budynku. Wszystkie produkty posiadają wymagane w świetle prawa budowlanego atesty, aprobaty i certyfikaty CE. Marka Corotop gwarantuje wysoką jakość swoich produktów wyrażaną poziomem wyjątkowej odporności na wilgoć i warunki zewnętrzne oraz zapewnia indywidualne wsparcie okołosprzedażowe, które pozwala budować trwałe relacje odporne na wszelkie okoliczności.

Akcesoria i membrany dachowe najwyższej próby

Marka Corotop to nie tylko wysokiej jakości produkty, to także wysokiej jakości serwis sprzedażowy i posprzedażowy, aktywny marketing, doradztwo techniczne. Idea marki to wysoka jakość produktów i przede wszystkim zadowolenie klientów.

Bądź z nami

w kontakcie

4D Grupa Sp. z o.o. | Coded by Bravelab | Designed by D|Studio*