GALECO

Galeco to lider w produkcji nowoczesnych systemów rynnowych o profilu kwadratowym oraz rynien o tradycyjnym półokrągłym kształcie, podsufitki dachowej, a także blachodachówki modułowej. Firma powstała w 1996 roku i jest przedsiębiorstwem prywatnym ze 100% udziałem kapitału polskiego. Specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji rynien dachowych, systemów rynnowych, systemów odprowadzania wody deszczowej z dachów płaskich, a także podbitki dachowej pcv.

rynny galeco

GALECO

Takie rozwiązanie zapobiega przelewaniu się wody podczas obfitych opadów. Ponadto należy podkreślić, że produkty Galeco charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz na odbarwianie. Produkty odporne są na korozję, działanie wielu kwasów, zasad i soli oraz innych związków, które mogą być rozpuszczalne w wodzie deszczowej. W swojej ofercie Galeco proponuje m.in. tradycyjne, półokrągłe systemy rynnowe: system Galeco PVC, rynny Galeco STAL ze stali powlekanej, które są produktem odnoszącym spore sukcesy na rynku krajowym i rynkach eksportowych. Firma oferuje również ekonomiczny system rynnowy Galeco LUXOCYNK. Galeco jest również prekursorem w produkcji kompletnych systemów rynnowych o profilu kwadratowym. Kwadratowe rynny dostępne są w systemie rynnowym Galeco BEZOKAPOWY, Galeco STAL2 oraz Galeco PVC2. Bogatą ofertę uzupełnia Galeco NOVA - podbitka dachowa pcv na najwyższym poziomie jakościowym.

Uśmiech na deszcz

Odzwierciedleniem filozofii firmy jest charakterystyczne logo, które podkreśla optymistyczny charakter naszej firmy. Kierując się mottem "uśmiech na deszcz" Galeco sugeruje, że wszystko można znaleźć dobre rozwiązanie i z uśmiechem podchodzić nawet do niesprzyjających warunków otoczenia

Bądź z nami

w kontakcie

4D Grupa Sp. z o.o. | Coded by Bravelab | Designed by D|Studio*