GALECO

Galeco to lider w produkcji nowoczesnych systemów rynnowych. Firma powstała w 1996 roku i jest przedsiębiorstwem prywatnym ze 100% udziałem kapitału polskiego.

Galeco specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji systemów odprowadzania wody deszczowej z dachów skośnych i płaskich. Flagowymi produktami firmy są innowacyjne systemy "kwadratowe" jak: Galeco BEZOKAPOWY, STAL2 i PVC2, a także tradycyjne półokrągłe systemy rynnowe jak: Galeco STAL, PVC, LUXOCYNK. Ponadto w ofercie Galeco znajdują się systemy odwadniania dachów płaskich, blachodachówka modułowa, oraz podbitka dachowa.

rynny galeco

GALECO

Systemy Galeco posiadają charakterystyczny kształt, gdzie brzegi rynny wywinięte są do wewnątrz. Takie rozwiązanie zapobiega przelewaniu się wody podczas obfitych opadów. Ponadto należy podkreślić, że produkty Galeco charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz na odbarwianie. Produkty odporne są na korozję, działanie wielu kwasów, zasad i soli oraz innych związków, które mogą być rozpuszczalne w wodzie deszczowej.

Uśmiech na deszcz

Odzwierciedleniem filozofii firmy jest charakterystyczne logo, które podkreśla optymistyczny charakter naszej firmy. Kierując się mottem "uśmiech na deszcz" Galeco sugeruje, że na wszystko można znaleźć dobre rozwiązanie i z uśmiechem podchodzić nawet do niesprzyjających warunków otoczenia. To dla Galeco jest sposób na budowanie przyjaznego wizerunku firmy.

Bądź z nami

w kontakcie

4D Grupa Sp. z o.o. | Coded by Bravelab | Designed by D|Studio*