GUILBERT EXPRESS

Od 1905 roku francuska firma Guilbert Express produkuje i sprzedaje urządzenia do lutowania oraz nagrzewania przeznaczone do szerokiej palety zastosowań.

Są one wykorzystywane w pracach uszczelniających, dekarskich, sanitarnych, związanych z pakowaniem, logistyką i ogólnie w budownictwie i robotach publicznych, przemyśle, rolnictwie, majsterkowaniu i ogrodnictwie.

GUILBER EXPRESS

Dzięki wysokiej kulturze innowacji, ukoronowanej licznymi patentami, marka uważana jest za światowy wzorzec w dziedzinie oferowanych przez nią produktów (palniki, lutownice, lampy lutownicze, spawarki), które w dużym stopniu przyczyniły się na przestrzeni lat do polepszenia warunków codziennej pracy użytkowników.

Usytuowana w Croissy Beaubourg, niedaleko Paryża, firma Guilbert Express poświęca blisko 5% swoich dochodów na prace badawczo-rozwojowe.

Wraz z zespołem prawie 100 pracowników, marka Express postanowiła wzmocnić swoją pozycję na rynkach Europy Wschodniej, ze szczególnym uwzględnieniem Polski, gdzie Express staje się marką coraz częściej wybieraną przez profesjonalistów.

www.guilbert-express.pl

Bądź z nami

w kontakcie

4D Grupa Sp. z o.o. | Coded by Bravelab | Designed by D|Studio*