ROTO

Renomowany producent okien dachowych, wyłazów, markiz i rolet na okna dachowe oraz schodów strychowych. Profesjonalne rozwiązania dla każdego domu. Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. jest niezależnym przedsiębiorstwem wywodzącym się z firmy Roto Frank Holding AG. Główna siedziba firmy mieści się w Bad Mergentheim. Drugim pod względem wielkości zakładem produkcyjnym jest Lubartów.

okna dachowe roto

ROTO

Znakomita wydajność energetyczna, wzorowa łatwość obsługi i montażu, to cechy wyróżniające nasze produkty. Bez względu na to, czy są to okna dachowe, akcesoria czy schody strychowe, wszystkie cechuje najwyższa jakość. Niemiecka inżynieria, zoptymalizowana produkcja i badania to tylko kilka argumentów dla jakości premium „German made”, która jest wpisana w każde okno Roto. Od praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań w dobrej cenie po komfortowe wyposażenie dla nawet najbardziej wymagających.

Oferując swoje produkty firma Roto gwarantuje krótki czas dostawy. Posiadając szeroki wybór asortymentu na magazynie działa szybko i niezawodnie. Produkty ze standardowej oferty dostarcza w miejsce przeznaczenia już w ciągu 48h od złożenia zamówienia. Wartością nadrzędną dla firmy Roto jest partnerstwo, które oznacza współpracę opartą na zaufaniu, a której podstawą jest fachowa wiedza i doświadczenie.

Lepiej Roto

Ponadto firma oferujemy szeroki wachlarz szkoleń produktowych zarówno w Centrum Szkoleniowym Roto jak również w „terenie”. Prowadzi profesjonalne szkolenia handlowe dla sprzedawców oraz oferuje wsparcie techniczne dla dekarzy na budowie.

Bądź z nami

w kontakcie

4D Grupa Sp. z o.o. | Coded by Bravelab | Designed by D|Studio*